هروقت دیدی تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده تا خودت باشی و خودش ...
درباره ما
مرگ بر اسرائیل
مرگ بر آمریکا
نویسندگان
لینک های ویژه
پیوندهای روزانه
آماروبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
>>>
مطالب اخیر وبگاه
بازهم تمدید شد توافقی که در آن ما قدرت های جهانی ( که قبلا استکبار جهانی بودند ) را به زانو درآوردیم! و ساختار تحریم ها با آن توافق ترک برداشت تا چرخ زندگی ما بچرخد. و شما هم دروغی نگفتید و ما باور داریم شما را آقای ریس جمهور…

آقای رئیس جمهور…
در ۲۴ خرداد ، همان روزی که حماسه بزرگ را ملت رقم زدن به شما رای ندادم چراکه دوست نداشتم به راهی را که در دوران اصلاحات رفته ایم برگردیم. همان راهی که به تئوریکای اروپایی فقط لبخند زدیم و به آنان اعتماد کردیم. در سعد اباد با آنها پیمان بستیم و شفاهی از آنان قول گرفتیم که «تعلیق» محدود و کوتاه مدت باشد اما بعد امضاء توافق آنان چندین صفحه از تفاسیر تعلیق و الزامات آن را از طریق آژانس هسته ای به ما تحمیل کردند. با وجود این خازرات بد ، ما اکثریت ۰٫۷% شما را پذیرفتیم و با زهم به غربی ها لبخند زدیم ، حتی به آمریکایی ها نشست و برخاست کردیم.

آقای رئیس جمهور…
به نظر می رسد شیب مذاکرات به سمت غربی ها خیلی خیلی تند شده است ، چراکه از آن همه امتیاز های باورنکردنی سیر نمی شوند. آنقدر طمع کرده اند که انگار می خواهند پیچ و مهره های تاسیسات هسته ای ما را باز کنند و با خود ببرند! هرچه بیشتر به این گرگ ها لبخند می زنید آنها جری تر می شوند و نتنها تحریم ها را کمتر نمی کنند که حتی گاهی اوقات سنگی جدید بر بنای تحریم ها اضافه تر هم می کنند. باور کنید که ما هرچه بیشتر به ماجرا نگاه می کنیم هیچ ترکی در تحریم ها نمی بینیم! اما اگر شما می گویید تحریم ها ترک برداشته ما هم باور می کنیم ترک ها را!

آقای رئیس جمهور…
قریب به ۱۵ ماه است که وزیر امور خارجه کشورمان را با مذاکرات ۵+۱ می شناسیم . گاهی واقعا یادمان می رود که اقای ظریف وزیر امور خارجه است یا وزیر مذاکرات هسته ای! شاید هم دنیای خارجه ی ما فقط ۵+۱ است ؟ اما آاقی رئیس جمهور… تحولات منطقه شیب زیادی پیدا کرده و جای خالی سیاست خارجه ما در منطقه خالی است. اگر چه دبیر شورای امنیت ملی و گاهی هم رئیس مجلس زحمت این مسولیت خطیر را به گردن می گیرند اما انها نمی توانند جای خالی وزیر امورد خارجه را پر کنند.

آقای رئیس جمهور…
کسی از چرخیدن چرخ زندگی بدش نمی اید اما عزت و سربلندی طعم دیگری دارد حتی اگر تاوان آن گورجه فرنگی ۱۰۰۰۰ تومانی باشد. باور کنید مردم پای کار هستند اگر شما اراده کنید. این مردم همان مردم هشت سال دفاع مقدس و هشت سال مقاومت در برابر زیادخواهان هستند. پیام ۲۴ خرداد را تحریف کرده اند تا ورشکسته گان سیاسی فتنه ۸۸ را نجات دهند . با طناب آنان به چاه نروید و خود را از ولایت دور نکنید.نویسنده به یاد شهدای گمنام در 11:14 ق.ظ | نظرات()

طراحی و کدنویسی قالب : علیرضاحقیقت - ثامن تم

Web Template By : Samentheme.ir

ابزار امتیاز دهی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic