کانون سیاسی دانشگاه شهید رجایی بابل مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com 2020-09-26T20:25:49+01:00 mihanblog.com سعید زیباکلام 2015-05-20T13:31:46+01:00 2015-05-20T13:31:46+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1577 به یاد شهدای گمنام خدایا! تو شاهد باش که این بنده به ملت ایران هشدار داد که انقلاب به سرعت در حال انحلال در نظام عصیانگر طاغوتی آمریکایی است. "ای دنیا! اف بر دوستی تو" [سعید زیباکلام]
خدایا! تو شاهد باش که این بنده به ملت ایران هشدار داد که انقلاب به سرعت در حال انحلال در نظام عصیانگر طاغوتی آمریکایی است.
"ای دنیا! اف بر دوستی تو"

[سعید زیباکلام]
]]>
پیش از ظهر امروز انجام شد تجمع دانشجویان بجنورد در پی سفر فائزه هاشمی به این شهر 2015-03-04T13:36:59+01:00 2015-03-04T13:36:59+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1576 به یاد شهدای گمنام در پی برنامه سفر فائزه هاشمی به خراسان شمالی تجمع دانشجویان بجنورد پیش از ظهر امروز در مقابل دفتر نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری نجام شد.   دانشجویان در این تجمع با سر دادن شعارهایی، حضور برخی افراد مرتبط با فتنه در استان را محکوم کردند.   دانشجویان بجنورد همچنین پس از آن در مسجد انقلاب بجنورد تجمع کرده و لغو سفر فائزه هاشمی را به خراسان شمالی خواستار شدند.   قرار است فائزه هاشمی فردا در سفر به خراسان شمالی در آیین کلنگ زنی مرکز درمانی بیما

در پی برنامه سفر فائزه هاشمی به خراسان شمالی تجمع دانشجویان بجنورد پیش از ظهر امروز در مقابل دفتر نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری نجام شد.

 

دانشجویان در این تجمع با سر دادن شعارهایی، حضور برخی افراد مرتبط با فتنه در استان را محکوم کردند.

 

دانشجویان بجنورد همچنین پس از آن در مسجد انقلاب بجنورد تجمع کرده و لغو سفر فائزه هاشمی را به خراسان شمالی خواستار شدند.

 

قرار است فائزه هاشمی فردا در سفر به خراسان شمالی در آیین کلنگ زنی مرکز درمانی بیماران خاص حضور یابد.

 

نشست با اصلاحطلبان خراسان شمالی از دیگر برنامههای فائزه هاشمی به استان است.

]]>
تیپ عجیب مشاور جنجالی ابتکار 2015-03-04T13:34:30+01:00 2015-03-04T13:34:30+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1575 به یاد شهدای گمنام دكتر اسماعیل كهرم روز گذشته در مراسم افتتاح مركز منطقه ای كنوانسیون رامسر شرکت کرد وی اخیرا مصاحبه های جنجالی علیه وزیر بهداشت کرده بود.

دكتر اسماعیل كهرم روز گذشته در مراسم افتتاح مركز منطقه ای كنوانسیون رامسر شرکت کرد وی اخیرا مصاحبه های جنجالی علیه وزیر بهداشت کرده بود.

]]>
پایان تجمع دانشجویان مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت/ حضور سرزده احمد توکلی در جمع دانشجویان 2015-03-04T13:29:27+01:00 2015-03-04T13:29:27+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1574 به یاد شهدای گمنام دقایقی پیش تجمع دانشجویان مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت با قرائت بیانیه و امضای طومار دانشجویان در اعتراض به وضعیت واردات و مسائل اقتصادی پایان یافت.   گفتنی است؛ این تجمع به همت کمیته پیگیری مبارزه با مفاسد اقتصادی که متشکل از تشکل‌های دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، جنبش عدالتخواه تشکیل شده است، برگزار شد.   لازم به ذکر است،احمد توکلی نماینده مجلس بدون اطلاع قبلی درپایان تجمع در جمع دانشجویان حاضر شد و از دقایقی پیش تجمع دانشجویان مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت با قرائت بیانیه و امضای طومار دانشجویان در اعتراض به وضعیت واردات و مسائل اقتصادی پایان یافت.

 

گفتنی است؛ این تجمع به همت کمیته پیگیری مبارزه با مفاسد اقتصادی که متشکل از تشکل‌های دانشجویی از جمله بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، جنبش عدالتخواه تشکیل شده است، برگزار شد.

 

لازم به ذکر است،احمد توکلی نماینده مجلس بدون اطلاع قبلی درپایان تجمع در جمع دانشجویان حاضر شد و از مطالبه گری دانشجویان و تجمع آنها تشکر کرد.

 

همچنین دانشجویان تجمع کننده نامه‌ای نصیحت گونه‌ای را خطاب به نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت بر دیوار این وزارتخانه نصب کردند که مضمون این نامه به این شرح است: جناب نعمت زاده؛ وزیر صنعت- معدن و تجارت امروز فشار واردات کشور را دارد از پا در می آورد (امام خامنه ای) پاسخ شما چیست؟

]]>
گزارشی از تجمع صنفی معلمان معلمانِ زیر خط فقر، اعتراض نکنند؛ امید به تدبیر داشته باشند! 2015-03-04T13:24:42+01:00 2015-03-04T13:24:42+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1572 به یاد شهدای گمنام ۱۰ اسفند ماه معلمان و بازنشستگان حوزه‌های آموزشی آموزش پرورش در پایتخت مقابل خانه ملت و در شهرستان مقابل ادارات آموزش و پرورش تجمع کردند.     منابع خبر استانی خبر تجمع برخی از معلمان در استان‌های خراسان رضوی، لرستان، هرمزگان کردستان، خوزستان، فارس و قزوین را دادند. این تجمع یک درخواست غیر سیاسی داشت و آن هم برداشته شدن تبعیض میان فرهنگیان آموزش و پرورش با کارمندان دولت بود.   معلمان معترض در تهران دلیل اعتراض خود را تبعیض‌های صورت گرفته در سیست ۱۰ اسفند ماه معلمان و بازنشستگان حوزه‌های آموزشی آموزش پرورش در پایتخت مقابل خانه ملت و در شهرستان مقابل ادارات آموزش و پرورش تجمع کردند.

 

 

منابع خبر استانی خبر تجمع برخی از معلمان در استان‌های خراسان رضوی، لرستان، هرمزگان کردستان، خوزستان، فارس و قزوین را دادند. این تجمع یک درخواست غیر سیاسی داشت و آن هم برداشته شدن تبعیض میان فرهنگیان آموزش و پرورش با کارمندان دولت بود.

 

معلمان معترض در تهران دلیل اعتراض خود را تبعیض‌های صورت گرفته در سیستم آموزش کشور و اجرانشدن بندهایی از قانون خدمات کشوری مرتبط با کارکنان دولت اعلام کردند.

 

در این این تجمع که بدون سر دادن شعاری بر پا شد، هیچکس صحبتی نداشت، اما چند تن از تجمع‌کنندگان دست نوشته‌هایی در دست داشتند که روی آنها نوشته شده بود «حقوق ما هیچ تناسبی با تورم ندارد.»

 

 

علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش، هم تنها واکنش غیرمستقیمی که به تجمع روز گذشته معلمان نشان داد، این بود که امروز وعده داده “بخش قابل توجهی از معوقات معلمان تا پایان سال پرداخت می شود”! وعده ای که بعید است معلمان به آن اعتماد کنند، چرا که تا پایان سال فقط سه هفته باقی مانده است و مشخص نیست وزیر از کجا می خواهد دست کم پنج هزار میلیارد تومان کسری بودجه وزارتخانه خود را که بخش قابل توجهی از آن مربوط به معوقات پرسنلی است، تامین کند.

 

البته گفته شده قبل از این اعتراض معلمان یک نامه بلند بالا که ۶۰۰۰ امضا زیر آن نقش بسته بود، برای رئیس مجلس نوشته اند که در آن آمده است:

 

“معلمان کشور در تامین نیازهای اولیه زندگی خود درمانده‌اند و عموما زیر خط فقر به سر می‌بند و این امر به منزلت آن‌ها آسیب زده است.”

 

 

گفتنی است معلمان حاضر در تجمعات اعتراضی روز گذشته ضمن تاکید بر اجرای کامل نظام و حقوق هماهنگ کارکنان دولت، خواستار اجرای فوری و بی‌قید و شرط بند ۵ مادهٔ ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری هستند که به دولت اجازه می‌دهد برای مشاغل هم سطح کاردانی حداکثر ۷۰۰ امتیاز برای کار‌شناسی ۱۵۰۰ و برای کار‌شناسی ارشد به بالا ۲۰۰۰ امتیاز برای افزایش فوق العاده شغل در نظر بگیرد. تجمع کنندگان همچنین به میزان بودجهٔ در نظر گرفته شده برای آموزش و پرورش در سال ۹۴ نیز معترضند.

]]>
لباس شخصی فتنه۸۸،شهید مدافع حرم شد 2015-01-20T08:29:37+01:00 2015-01-20T08:29:37+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1571 به یاد شهدای گمنام فارس نوشت : مهدی نوروزی ۴ روز پیش در دفاع از حرمین شریفین سامرا و مردم مظلوم عراق به شهادت می‌رسد؛ وی نخستین شهید مدافع حرم از کشورمان نبود، اما انتشار خبر شهادتش در شبکه‌های اجتماعی از چند جهت قابل تامل و توجه بود که در ادامه به آن اشاره می‌شود. به ادامه مطلب رجوع کنید

فارس نوشت : مهدی نوروزی ۴ روز پیش در دفاع از حرمین شریفین سامرا و مردم مظلوم عراق به شهادت می‌رسد؛ وی نخستین شهید مدافع حرم از کشورمان نبود، اما انتشار خبر شهادتش در شبکه‌های اجتماعی از چند جهت قابل تامل و توجه بود که در ادامه به آن اشاره می‌شود.
به ادامه مطلب رجوع کنید]]>
عکس قاسم سلیمانی در سیدنی 2015-01-20T08:29:04+01:00 2015-01-20T08:29:04+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1570 به یاد شهدای گمنام یکی از هواداران خوش ذوق تیم ملی کشورمان که برای تماشای دیدار تیم ملی کشورمان و تیم ملی قطر به سیدنی سفر کرده بود؛ با ثبت تصویری هوشمندانه علاقه خود به سردار سلیمانی را به تصویر کشیده است
یکی از هواداران خوش ذوق تیم ملی کشورمان که برای تماشای دیدار تیم ملی کشورمان و تیم ملی قطر به سیدنی سفر کرده بود؛ با ثبت تصویری هوشمندانه علاقه خود به سردار سلیمانی را به تصویر کشیده است]]>
برگزاری مسابقه بزرگ طنز رفع حصر 2015-01-18T06:26:53+01:00 2015-01-18T06:26:53+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1569 به یاد شهدای گمنام به‌دنبال تلاش برخی از افراد و جریانات سیاسی در راستای رفع حصر از سران فتنه و کشیده شدن دامنه آن به صحن علنی مجلس شورای اسلامی و همچنین موضع گیری صریح و آنی نمایندگان ملت در مجلس نسبت به نطق علی مطهری در رابطه با لزوم رفع حصر و اعلام اینکه حصر سران فتنه امری غیرقانونی است، واکنش های مختلفی نیز در سطح جامعه و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی به همراه داشت که از جمله آن می توان به راه اندازی یک مسابقه طنز با موضوع رفع حصر اشاره کرد.   به‌دنبال تلاش برخی از افراد و جریانات سبه‌دنبال تلاش برخی از افراد و جریانات سیاسی در راستای رفع حصر از سران فتنه و کشیده شدن دامنه آن به صحن علنی مجلس شورای اسلامی و همچنین موضع گیری صریح و آنی نمایندگان ملت در مجلس نسبت به نطق علی مطهری در رابطه با لزوم رفع حصر و اعلام اینکه حصر سران فتنه امری غیرقانونی است، واکنش های مختلفی نیز در سطح جامعه و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی به همراه داشت که از جمله آن می توان به راه اندازی یک مسابقه طنز با موضوع رفع حصر اشاره کرد.

 

به‌دنبال تلاش برخی از افراد و جریانات سیاسی در راستای رفع حصر از سران فتنه و کشیده شدن دامنه آن به صحن علنی مجلس شورای اسلامی و همچنین موضع گیری صریح و آنی نمایندگان ملت در مجلس نسبت به نطق علی مطهری در رابطه با لزوم رفع حصر و اعلام اینکه حصر سران فتنه امری غیرقانونی است، واکنش های مختلفی نیز در سطح جامعه و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی به همراه داشت که از جمله آن می توان به راه اندازی یک مسابقه طنز با موضوع رفع حصر اشاره کرد. شبکه خبری اجتماعی افسران با همکاری هفته نامه طنز "بزنگاه" مسابقه طنز "رفع حصر" را با بخش‌های طنز نوشت، فوتوکاتور و کاریکاتور برگزار کرده است.

 

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه طنز می توانند تا 5 بهمن ماه 1393 به شبکه اجتماعی افسران به آدرس afsaran.ir   مراجعه و در این مسابقه شرکت کنند.

 

به نفرات برتر هر بخش از مسابقه جوایز نفیسی همزمان با 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اهدا خواهد شد.

]]>
توهین سخیف رسانه حامی دولت به سپاه پاسداران / هوشیاری مقامات ارشد دولت و حاشیه سازی جریان نفوذی 2015-01-14T09:12:26+01:00 2015-01-14T09:12:26+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1568 به یاد شهدای گمنام در شرایطی که رهبر معظم انقلاب بارها بر ضرورت همکاری و همراهی ارکان مختلف کشور تاکید داشته و ضمن فراخواندن همگان به حمایت از دولت، از دولتی ها نیز خواسته اند که از «حاشیه سازی» پرهیز کنند یک جریان خاص درون دولت که به لحاظ سابقه سیاسی نیز قرابت چندانی با تفکر کلان دولت ندارد با ایجاد حاشیه هایی درصدد است تا با تولید و پمپاژ حاشیه و اختلاف، بین دولت و نهادهای انقلابی فاصله و کدورت ایجاد کند. ـ چندی پیش رئیس جمهور محترم طی سخنانی در همایش ارتقای سلامت اداری، از تجمیع قدرت به ع در شرایطی که رهبر معظم انقلاب بارها بر ضرورت همکاری و همراهی ارکان مختلف کشور تاکید داشته و ضمن فراخواندن همگان به حمایت از دولت، از دولتی ها نیز خواسته اند که از «حاشیه سازی» پرهیز کنند یک جریان خاص درون دولت که به لحاظ سابقه سیاسی نیز قرابت چندانی با تفکر کلان دولت ندارد با ایجاد حاشیه هایی درصدد است تا با تولید و پمپاژ حاشیه و اختلاف، بین دولت و نهادهای انقلابی فاصله و کدورت ایجاد کند.

ـ

چندی پیش رئیس جمهور محترم طی سخنانی در همایش ارتقای سلامت اداری، از تجمیع قدرت به عنوان یکی از بسترهای ایجاد فساد یاد کرد که رسانه های ضدانقلاب و بیگانه تلاش کردند تا مصداق سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین روحانی را سپاه پاسداران معرفی کنند. رئیس جمهور گفته بود :

« اگر تفنگ، پول، روزنامه، سایت ، خبر گزاری را همه یک جا جمع کنیم حتما فساد درست میشود. ابوذر و سلمان هم که باشد فاسد می‌شوند. پس دنیا عقلش رسیده است که این قدرت‌ها را تفکیک کرده است.»

ـ

اما این موضوع با هشیاری مسئولان ارشد دولت ناکام ماند به گونه ای که دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور با حضور در همایش قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)تصریح کرد: «کسانی که تصور می کنند پتانسیل بزرگ قرارگاه که بعد از دوران دفاع مقدس در خدکت توسعه کشور قرار گرفت رقیب بخش خصوصی است یا ناآگهند یا مغرض و یا می خواهد تحریک کنند.قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا رویکر اقتصادی و انتفاعی به طرح ها نداشته و با نجابت درصدد یاری رساندن به دولت است.امروز دولت و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا پیمان مجددی با یکدیگر خواهند داشت چون کار بزرگی پیش رو داریم»

ـ

javanenghelabi - khabar online

ـ


]]>
حجاب همسر و دختران فوق ستاره فوتبال ایران 2015-01-14T09:11:29+01:00 2015-01-14T09:11:29+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1567 به یاد شهدای گمنام ماهنامه همشهری آیه که با رویکرد سبک زندگی دینی در موسسه همشهری منتشر می شود، در سرویس خانواده خود گفت‌وگوی مفصلی با خانواده وحید شمسایی، آقای گل فوتسال جهان انجام شده که تاکید بسیاری بر حجاب اسلامی‌ و پوشش برتر که همان چادر مشکی است دارند. همسر و دختران شمسایی در این مصاحبه گفته‌اند که چادرشان را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند. ؛ گفتنی است وحید شمسایی که با 392 گل زده در رده ملی بهترین گلزن تاریخ فوتسال جهان است، عناوینی بسیار زیاد برای خود و کشور کسب کرده است. برخی از افتخارات وی شمسایی در

javanenghelabi - shamsaeiمنبع خبر گذاری جوان انقلابی


]]>
تمسخر بشریت یعنی شاگرد اول کلاس بگوید :Je suis Charlie بزرگترین پارادوکس سیاسی ۲۰۱۵ در پاریس 2015-01-14T09:09:27+01:00 2015-01-14T09:09:27+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1566 به یاد شهدای گمنام مراسم همدردی با بازماندگان حوادث اخیر پاریس که به دعوت فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور این کشور برگزار شد، یک مه‌مان ویژه هم داشت: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی؛ مهمانی که حضورش در این مراسم سبب شد تا مسلمانان فرانسه که بخش اعظمی از شهروندان این کشور را تسکیل می‌دهند، حضور در مراسم را تحریم کنند. ـ به گزارش رجانیوز، حضور نتانیاهو در این مراسم و سر دادن شعار Je suis Charlie (من هم چارلی هستم)، علاوه بر اینکه با واکنش جالب کاربران شبکه‌های اجتماعی در ایران و سایر کشورهای جهان مراسم همدردی با بازماندگان حوادث اخیر پاریس که به دعوت فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور این کشور برگزار شد، یک مه‌مان ویژه هم داشت: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی؛ مهمانی که حضورش در این مراسم سبب شد تا مسلمانان فرانسه که بخش اعظمی از شهروندان این کشور را تسکیل می‌دهند، حضور در مراسم را تحریم کنند.

ـ

به گزارش رجانیوز، حضور نتانیاهو در این مراسم و سر دادن شعار Je suis Charlie (من هم چارلی هستم)، علاوه بر اینکه با واکنش جالب کاربران شبکه‌های اجتماعی در ایران و سایر کشورهای جهان روبرو شد و مجددا خاطره حماسه شلوار جین را زنده کرد، زمینه را برای یک بازخوانی تاریخی هم فراهم کرد.

ـ

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به پاریس آمده بود تا ترور و تروریسم را محکوم کند؛ موضوعی که اگر ارزیابی‌های دقیقی صورت بگیرد مشخص خواهد شد که شاگر اول کلاس تروریسم چه کسی خواهد بود.
برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب رجوع کنید


]]>
ترویج حجاب برای بانوان مازنی یا آموزش جلوه‌گری؟! 2015-01-14T09:06:17+01:00 2015-01-14T09:06:17+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1565 به یاد شهدای گمنام پایگاه جــوان انقـلابی – javanenghelabi.ir : اجرای زنده حجاب و پوشش ایرانی اسلامی با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در سالن شهید رجایی مازندران در حالی برگزار شد. گفتنی است اجرای زنده حجاب و پوشش ایرانی اسلامی یا شوی لباس که یک کار تقلیدی از کمپانی های تولید لباس غربی برگرفته شده است. ارائه لباس و پوشش ایرانی و اسلامی در جامعه ما از سالها قبل دچار نواقص و کاستی های فراوانی بوده و همچنان هست و در بازار پوشاک همچنان کالاها و پوشش های غربی بصورت گسترده خودنما

برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب رجوع کنید

]]>
عیادت روحانی از یک زن 2015-01-14T09:05:43+01:00 2015-01-14T09:05:43+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1564 به یاد شهدای گمنام حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز یکشنبه گذشته و همزمان با سالروز رحلت جانگداز پیامبر گرامی و عظیم الشان اسلام حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت دومین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت امام حسن مجتبی(ع) در بیمارستان بهارلو حضور یافت و از بیماران عیادت و دلجویی کرد.حضور رئیس جمهور سرزده و عیادت از بیماران در حالی بوده است که هنگام بازدید از بخش زنان و صحبت روحانی با یکی از بیماران که عکس‌های منتشر شده سن بالای این خانم را نشان می‌دهد، شخص مورد نظر دست رئیس جمهور را گرفته است و البته

]]>
کاریکاتور "رینارد لویزییه" فرانسوی علیه پیامبر اسلام (ص) 2015-01-14T08:52:54+01:00 2015-01-14T08:52:54+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1563 به یاد شهدای گمنام این هفته نامه فرانسوی امروز (چهارشنبه) به 6 زبان از جمله، انگلیسی، عربی و ترکی منتشر شد.کاریکاتور اصلی این مجله فرانسوی امروز یکی از آثار "رینارد لویزییه" علیه پیامبر اسلام (ص) است که در صفحه اول آن چاپ شده."ژرارد بیارد" سردبیر این مجله فرانسوی تأکید کرد که نسخه کاغذی این مجله به زبانهای فرانسوی، ایتالیایی و ترکی منتشر شده و نسخه های عربی، انگلیسی و اسپانیایی هم فقط در اینترنت منتشر شده است."الازهر" مصر پیش از انتشار کاریکاتورهای جدید این مجله، هشدار داده بود که این کاریکاتورها موجب تحری این هفته نامه فرانسوی امروز (چهارشنبه) به 6 زبان از جمله، انگلیسی، عربی و ترکی منتشر شد.
کاریکاتور اصلی این مجله فرانسوی امروز یکی از آثار "رینارد لویزییه" علیه پیامبر اسلام (ص) است که در صفحه اول آن چاپ شده.
"ژرارد بیارد" سردبیر این مجله فرانسوی تأکید کرد که نسخه کاغذی این مجله به زبانهای فرانسوی، ایتالیایی و ترکی منتشر شده و نسخه های عربی، انگلیسی و اسپانیایی هم فقط در اینترنت منتشر شده است.
"الازهر" مصر پیش از انتشار کاریکاتورهای جدید این مجله، هشدار داده بود که این کاریکاتورها موجب تحریک احساسات و ایجاد تنفر می‌شود.
]]>
نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور: 2015-01-14T08:47:18+01:00 2015-01-14T08:47:18+01:00 tag:http://kanoonsiyasi-rajaee.mihanblog.com/post/1562 به یاد شهدای گمنام شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در واکنش به اتفاقات روز گذشته مجلس و نطق تأمل برانگیز علی مطهری در صحن خانه ملت، نامه سرگشاده‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت.   متن این نامه به شرح زیر است:   بسم الله الرحمن الرحیم   جناب آقای لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی   سلام علیکم در جریان وقایع تلخ و نابخشودنی فتنه سال ۸۸، افرادی همچون میر حسین موسوی و مهدی کروبی که متاسفانه برخلاف اصول و قواعد بازی سیاسی، ظرفیت

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در واکنش به اتفاقات روز گذشته مجلس و نطق تأمل برانگیز علی مطهری در صحن خانه ملت، نامه سرگشاده‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت.

 

متن این نامه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

جناب آقای لاریجانی


ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

 

سلام علیکم


در جریان وقایع تلخ و نابخشودنی فتنه سال ۸۸، افرادی همچون میر حسین موسوی و مهدی کروبی که متاسفانه برخلاف اصول و قواعد بازی سیاسی، ظرفیت پذیرش شکست را در خود ایجاد نکرده بودند، پنجه در چهره ملت ایران کشیده و کشور عزیزمان را با ۸ ماه آشوب ناگوار روبرو ساختند، روزهای تلخ و سختی که بر کام ملت گذشت و شیرینی وصف ناشدنی‌اش را برای معاندان این نظام الهی بر جای گذاشت. روز‌هایی که جوانان این مرز و بوم را با ادعاهایی واهی همچون «داماد لرستان» و صندوق‌های دوجداره «به کام مرگ کشاند و داغ‌های نابخشودنی‌ای را بر پیکره ملت ایران به جای گذاشت.


سرانجام ۹ دی ماه ۸۸ نقطه سرنوشت ساز تقابل همه جانبه جبهه استکبار و معاندین نظام با اسلام، انقلاب و ولایت فقیه در یکی از حساس‌ترین مقاطع تاریخی این کشور بود که با حضور اعجاب آور، آگاهانه و برخاسته از بصیرت متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران، حماسه‌ای ماندگار، الهام بخش و عبرت آموز برای همیشه تاریخ آفرید.


ریاست محترم قوه مقننه


روز گذشته و در جریان نطق یکی از نمایندگان مجلس، جای متهم و متشاکی به غلط عوض شده و تصویری دروغین از یوم الله 9 دی ارائه شد و متاسفانه این وقایع در مجلسی رخ داد که وظیفه نمایندگی از نظرات و آرای ملت را بر عهده دارد.


جناب آقای لاریجانی


ملت ایران در نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ با حضور خود و در لا به لای شعار‌های خویش، مطالبات صریح خود مبنی برخورد قاطع با سران فتنه و عمال‌شان را مطرح نمودند و خواستار اشد مجازات برای فتنه گران شدند، اما اکنون عده‌ای به دنبال تبیین غلط و دروغین این حضور با شکوه ملت در جهت خواسته‌های خویش می‌باشند.


اگر روحیهٔ حساس برخی افراد، علاقه‌ای به یاد آوری جنایاتی که فتنه گران در طول ۸ ماه پرالتهاب فتنه، بر ملت و نظام اسلامیشان روا داشتند، که تنها یک نمونه از این جنایات و خیانت‌ها، امیدوار کردن دشمن ناامید شده و اعمال تحریم‌های غیر انسانی علیه کشورمان بود؛ ندارد، حافظهٔ مردم ایران به خوبی مطالبهٔ راهپیمایان ۹ دی را به یاد می‌آورد.


ریاست محترم مجلس شورای اسلامی


ملت ایران در یوم الله نهم دی ماه بدون احساس نیاز به واسطه برای بیان نظرات خود، در میدان حاضر شده و حرف‌های خود را با صریح‌ترین زبان ممکن بیان کردند. از همین رو از حضرتعالی مطالبه می‌شود که به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی، از آرا و نظرات ملت شریف ایران صیانت نموده و در مقابل گستاخی‌ها و بی‌حرمتی‌ها و ارائهٔ تصویر دروغین از حضور با شکوه ملت ایران در نهم دی ماه ۱۳۸۸ ایستادگی نمایید و اجازه ندهید تا ساحت مقدس مجلس شورای اسلامی که باید محل حقگویی و بیان خواسته‌های ملت انقلابی ایران باشد، توسط نماینده‌ای که بار‌ها و در مجامع گوناگون، ارزش‌های مورد احترام و تاکید مردم را به زیر سوال برده و آگاهانه و یا ناآگاهانه سخنان دشمنان آرامش و امنیت این مرز و بوم را تکرار کرده، با سخنان شاعرانه و توهم آلود، به خلاف واقع گویی آلوده شود.


جنبش دانشجویی کشور، بی‌صبرانه منتظر موضع گیری شفاف جنابعالی و مجلس شورای اسلامی در دفاع از مطالبات به حق مردم در نهم دی ماه ۸۸ است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور


۲۲/۱۰/۱۳۹۳


]]>